Каталог товарів
0 Кошик

Важная информация!

C 10.02.2022 додаток припиняє роботу.
Щоб продовжити користуватися сервісом, завантажте новий додаток:

Подтвердите номер телефона

Прямі поставки продуктів від постачальника

Прямі поставки продуктів від постачальника

Роздрібна торгівля продуктами харчування - дуже конкурентний бізнес, планування якого вимагає самого ретельного підходу. У цьому сенсі значення правильного вибору постачальників товарів для бізнесу важко переоцінити.

Іноді власники роздрібних точок вибирають поставки через посередників, які можуть бути більш гнучкими в своїй роботі, легше підлаштовуються під потреби роздробу. Але в порівнянні з прямими постачаннями від виробників і дистриб'юторів такий варіант найчастіше програє і ось чому.

Ціна

Очевидно, що посередник не може запропонувати ціну від виробника або великого дистриб'ютора, оскільки втрачається сам сенс його роботи. Крім того, прямі постачальники, як правило, пропонують систему знижок, проводять різні акції для просування окремих категорій товарів. Питання щодо відстрочення оплати тут також вирішуються простіше.

Доставка

Тут посередник може спрацювати оперативніше, але тільки за умови, що потрібний вам товар є у нього на складі. В іншому випадку логістичний ланцюжок подовжується, як і час з моменту вашого замовлення до його надходження на точку.

Ще істотніше різниця, коли потрібна заміна товару або його повернення. Якщо прямі постачальники можуть собі це дозволити, то при дрібному опті продуктів через посередника, ви такої можливості, швидше за все, будете позбавлені.

Додатковий сервіс

Для продажу деяких категорій товарів потрібне додаткове обладнання, яке ви можете придбати за свої кошти або отримати від його прямих постачальників на певних умовах, аж до безкоштовного використання. Таку розкіш посередник собі дозволити не може.

Надійність

Фінансова стабільність великих постачальників обумовлює надійність роботи з ними. У будь-якому бізнесі бувають злети і падіння, впоратися з якими дрібним «гравцям» буває дуже складно.

Будь-яка затримка з поставками товарів призводить до фінансових втрат власника роздрібного бізнесу. Якщо ж проблеми у постачальника затягуються, то постає питання про його заміну. Це потребує часу, яке теж коштує грошей.

Співпраця з виробниками продуктів харчування або з великими дистриб'юторами вигідно відрізняється стабільністю і надійністю.

Зробити правильний вибір ви можете за допомогою сервісу STARKASA.MARKET, який надає найактуальнішу інформацію про постачальників, пропонованих їм товарів і ціни на них.

Алкоголь оптом для торгової точки: де і як замовити?

Торгівля алкоголем - високоприбутковий бізнес, але вимагає особливо ретельного підходу з огляду на жорстке регламентування цієї сфери законодавством України.

З чого почати пошук товарів для бізнесу?

Отже, ви прийняли рішення зайнятися продуктовим бізнесом. Ви вже ретельно продумали формат свого магазину, визначилися з товарним асортиментом...

Мобільна касса з програмним РРО

Мобільна каса з програмним РРО, варіанти реалізації, переваги використання.

Кому потрібен касовий апарат?

Відповідно до Закону України про РРО (реєстратора розрахункових операцій), використовувати касові апарати (РРО) повинні...

Що таке пРРО?

Програмний реєстратор розрахункових операцій (прро). Для чого призначений, переваги та особливості використання.