Каталог товарів
0 Кошик

Важная информация!

C 10.02.2022 додаток припиняє роботу.
Щоб продовжити користуватися сервісом, завантажте новий додаток:

Подтвердите номер телефона

Постачальники продуктів харчування. Як вибрати?

Постачальники продуктів харчування. Як вибрати

Вибір постачальників продуктів харчування - одне з найважливіших питань для власника магазину чи торгової точки. Тому помилки в його рішенні можуть коштувати дуже дорого. Сучасний ринок пропонує безліч варіантів, серед яких потрібно відібрати дійсно найкращі. Але як це зробити?

Оцініть всі нюанси в умовах поставок

Ціна завжди була і залишається головним моментом в будь-якому бізнесі.

Вартість на ідентичний товар у різних постачальників може істотно відрізнятися. Крім того, в залежності від обсягів закупівель можна отримати знижки. Солідні постачальники мають чітко вибудувану систему цін і знижок.

За допомогою сервісу STARKASA.MARKET ви легко можете зробити порівняння цін, щоб вибрати кращий для себе варіант.


Не менш важливими є також умови оплати.

Передоплата надасть вам можливість купити дешевше, але при відстрочці платежу ефективніше використовуються фінанси, що дозволить розширити асортимент.

Істотні відмінності можуть бути в умовах доставки. Тут і оперативність з моменту подачі заявки до надходження товару на точку, і розмір мінімальної партії, і можливість заміни або повернення товару.

Для певних категорій товарів потрібне спеціальне торгове обладнання, яке може надаватися постачальником.

З одного боку, це дуже зручно, так як не вимагає покупки за свої кошти, з іншого - продавець може обмежити вас у використанні обладнання, наприклад, ви можете розміщувати тільки його товар або вимагати збільшити обсяги закупівель для максимального заповнення свого обладнання.

Виробник або дистриб'ютор товарів?

Вибір в якості постачальника виробника продуктів харчування дає перевагу з точки зору ціни на товар, адже у нього вона мінімальна.

Разом з тим, у дистриб'юторів в асортименті присутні товари від багатьох постачальників. Це дасть вам можливість робити закупівлі в одному місці, що заощадить час при замовленні і прийомі товарів. До того ж покупка продуктів харчування оптом дозволить отримати велику знижку за обсяг.

Звертайте увагу на репутацію

Якими б вигідними не були домовленості з постачальником, важливо, щоб вони суворо дотримувалися. Надійність, обов'язковість, бажання йти назустріч, легкість в досягненні компромісу - все це невід'ємна частина репутації вашого ділового партнера. Дізнатися про це ви можете тут на сайті у відгуках.

З огляду на всі перераховані вище фактори, ви можете оцінити переваги того чи іншого варіанту і вибрати найбільш відповідний вашим запитам.

Алкоголь оптом для торгової точки: де і як замовити?

Торгівля алкоголем - високоприбутковий бізнес, але вимагає особливо ретельного підходу з огляду на жорстке регламентування цієї сфери законодавством України.

З чого почати пошук товарів для бізнесу?

Отже, ви прийняли рішення зайнятися продуктовим бізнесом. Ви вже ретельно продумали формат свого магазину, визначилися з товарним асортиментом...

Мобільна касса з програмним РРО

Мобільна каса з програмним РРО, варіанти реалізації, переваги використання.

Кому потрібен касовий апарат?

Відповідно до Закону України про РРО (реєстратора розрахункових операцій), використовувати касові апарати (РРО) повинні...

Що таке пРРО?

Програмний реєстратор розрахункових операцій (прро). Для чого призначений, переваги та особливості використання.