Каталог товарів
0 Кошик

Важная информация!

C 10.02.2022 додаток припиняє роботу.
Щоб продовжити користуватися сервісом, завантажте новий додаток:

Подтвердите номер телефона

Мобільна касса з програмним РРО

Мобільна каса з програмним РРО

Зміни законодавства України щодо фіскалізації малого бізнесу вимагають нових рішень для даного сегмента. Те, що повинно було статися 1 квітня 2021 року (обов'язкове використання касових апаратів (РРО) підприємцями II-IV групи), але відкладено до 1 січня 2022 року, дає деяку відстрочку, але не більше.

Фактично, малий бізнес поставлений перед вибором: або звичайний касовий апарат вартістю в кілька тисяч гривень, або програмні РРО, які можна реалізувати на базі вже наявного обладнання (комп'ютер, смартфон або планшет).

У випадках виїзної торгівлі, оплаті послуг поза офісом і т.п. використання стаціонарних касових апаратів істотно ускладнюється. І комплексним рішенням тут може стати мобільна каса з програмним РРО.

Основними особливостями такого варіанту є повна автономність під час роботи, а також те, що дані про вчинені покупки/оплати миттєво потрапляють на сервер Головної Податкової Служби. Автономність дозволяє приймати оплату в будь-якому зручному для продавця і покупця місці без прив'язки до конкретної фізичної адреси. Онлайн-обмін даними значно спрощує ведення звітності. В іншому мобільна каса виконує ті ж функції, що і звичайний касовий апарат.

Є два варіанти реалізації мобільного каси. Перший - це спеціальний термінал, що з'єднує в собі програмний РРО, сканер товарів і принтер чеків. Другим може стати звичайний смартфон з встановленим в ньому спеціальним додатком. Наявність в ньому камери дозволяє проводити сканування штрих-кодів з товарів, а фіскальний чек може бути пересланий покупцеві за допомогою QR-коду або по електронній пошті.

Цей варіант може бути корисний для бізнесу, який стартував нещодавно і не встиг набрати обертів, наприклад, для нових інтернет-магазинів. Придбання спеціальних терміналів на перших порах, можливо, економічно не виправдане на відміну від установки програми на смартфон.

Обидва варіанти реалізації мобільної каси пропонує STARKASA, який крім надання терміналів, андроїд-додатків або веб-версії для браузера надасть необхідну технічну підтримку.


Таким чином, використання мобільної каси з програмним РРО дає ряд переваг:

  • зниження операційних витрат (термінал «все в одному» або смартфон замість дорогого стаціонарного касового апарату);
  • спрощення звітності та зниження ймовірності помилок, які можуть спричинити за собою штрафи;
  • автономність і мобільність дають можливість розширити географію продажів або надання послуг;
  • не потрібно друкувати паперові чеки;
  • зручне управління касами, аналітика продажів за рахунок інтеграції з зовнішніми системами обліку;
  • повноцінний еквайринг (прийом банківських карт, платежів NFC, Apple Play, Google Play і т.п.), який набуває все більшої популярності - цією послугою користуються понад 60% торгових точок;
  • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс спрощує навчання торгового персоналу.

Алкоголь оптом для торгової точки: де і як замовити?

Торгівля алкоголем - високоприбутковий бізнес, але вимагає особливо ретельного підходу з огляду на жорстке регламентування цієї сфери законодавством України.

З чого почати пошук товарів для бізнесу?

Отже, ви прийняли рішення зайнятися продуктовим бізнесом. Ви вже ретельно продумали формат свого магазину, визначилися з товарним асортиментом...

Кому потрібен касовий апарат?

Відповідно до Закону України про РРО (реєстратора розрахункових операцій), використовувати касові апарати (РРО) повинні...

Що таке пРРО?

Програмний реєстратор розрахункових операцій (прро). Для чого призначений, переваги та особливості використання.

Що таке дистрибуція товарів?

Правильно вибудувана система дистрибуції сприяє збільшенню обсягів продажів, представленості товарів на ринку, мінімізації витрат і зростання прибутку для всіх учасників системи.