Каталог товарів
0 Кошик

Важная информация!

C 10.02.2022 додаток припиняє роботу.
Щоб продовжити користуватися сервісом, завантажте новий додаток:

Подтвердите номер телефона

Кому потрібен касовий апарат?

Кому потрібен касовий апарат (РРО)

Відповідно до Закону України про РРО (реєстратора розрахункових операцій), використовувати касові апарати (РРО) повинні всі суб'єкти господарювання, які проводять розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карт, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів або наданні послуг у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для її подальшого переказу.

При цьому покупцеві в місці здійснення розрахункової операції повинен видаватися касовий чек. У разі попередньої оплати онлайн чек повинен бути виданий при отриманні оплаченого товару.


Важливим питанням є сфера обов'язкового застосування РРО для приватних підприємців (ФОП). Тут можна сказати однозначно, що від такого обов'язку звільняються ФОП I групи.

Що стосується підприємців II-IV групи, то з 1 квітня 2021 року вони повинні були використовувати РРО в обов'язковому порядку, але виконання даного рішення було відстрочено до 1 січня 2022 року.

Проте для цієї групи приватних підприємців є кілька винятків. Це відноситься до таких видів діяльності:

  • продаж технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту;
  • торгівля ліками та медичними товарами;
  • надання платних послуг у сфері охорони здоров'я;
  • продаж ювелірних виробів і виробів з дорогоцінних металів і каменів;
  • посередницькі послуги в сфері нерухомості.

У цих випадках використання касового апарату обов'язково.

Підприємці на єдиному податку II і III груп, які перевищили оборот в 220 мінімальних зарплат (1.320.000,00 грн.) протягом календарного року, зобов'язані використовувати РРО з 1-го числа наступного кварталу протягом всіх наступних періодів існування ФОП.

Незалежно від організаційної форми та оборотів повинні використовуватися касові апарати при торгівлі підакцизними товарами (алкогольні і тютюнові вироби, паливо, транспортні засоби, електроенергія).

Алкоголь оптом для торгової точки: де і як замовити?

Торгівля алкоголем - високоприбутковий бізнес, але вимагає особливо ретельного підходу з огляду на жорстке регламентування цієї сфери законодавством України.

З чого почати пошук товарів для бізнесу?

Отже, ви прийняли рішення зайнятися продуктовим бізнесом. Ви вже ретельно продумали формат свого магазину, визначилися з товарним асортиментом...

Мобільна касса з програмним РРО

Мобільна каса з програмним РРО, варіанти реалізації, переваги використання.

Що таке пРРО?

Програмний реєстратор розрахункових операцій (прро). Для чого призначений, переваги та особливості використання.

Що таке дистрибуція товарів?

Правильно вибудувана система дистрибуції сприяє збільшенню обсягів продажів, представленості товарів на ринку, мінімізації витрат і зростання прибутку для всіх учасників системи.