Каталог товарів
0 Кошик

Важная информация!

C 10.02.2022 додаток припиняє роботу.
Щоб продовжити користуватися сервісом, завантажте новий додаток:

Подтвердите номер телефона

Що таке пРРО?

Що таке програмний РРО?

Програмний реєстратор розрахункових операцій (пРРО) - програмний комплекс, призначений для реєстрації розрахункових операцій при продажу товарів, послуг і т.п. Такий комплекс може бути встановлений на будь-який пристрій, оснащений процесором і пам'яттю, наприклад, на комп'ютер, смартфон, планшет або касовий апарат.

Призначається такий програмний комплекс для реалізації двох основних функцій:

  1. Передача даних про проведені операції на сервер Головної Податкової Служби.
  2. Запис цих даних в пам'ять пристрою, на якому встановлена дана програма.

Власне, в цьому і полягає принципова різниця між традиційними РРО та пРРО. Якщо звичайні РРО можуть працювати автономно і дані про зареєстровані ними операції передаються в податкову службу за допомогою спеціальних звітів, то пРРО робить це миттєво, в режимі он-лайн.


Використання пРРО дає його власникові ряд переваг:

  • Зниження витрат на «залізо» і софт. Не потрібно купувати звичайні касові апарати. У відповідності до законодавства України, не потрібно укладення договору на обслуговування. Програмний комплекс пРРО можна отримати на сайті kasa.kyivstar.ua в особистому кабінеті, після реєстрації.
  • Економія часу на заповнення звітів. Оскільки вся інформація миттєво потрапляє на сервер податкової служби, не потрібно підклеювати чеки, заповнювати паперові звіти та ін. Це також зменшує ймовірність помилок і, отже, штрафів.
  • Спрощена робота з чеками. При роботі з пРРО видача чека покупцеві не обов'язкова, оскільки фіскалізація проведеної операції проводиться на місці. Хоча на його вимогу це може бути зроблено у вигляді паперового чека (при наявності відповідного обладнання) або в електронному вигляді (на електронну пошту покупця або на його месенджер за допомогою QR-коду).

До особливостей роботи з пРРО слід віднести залежність від стабільності інтернет-підключення та електроживлення. При відсутності інтернету прро переходить в офлайн режим і після відновлення зв'язку всі операції автоматично реєструються в податковій. Законодавчо визначено ліміт на роботу офлайн - не більше 168 годин на місяць і не більше 36 годин поспіль, тому прро здатне працювати навіть без електрики та інтернету і обмежена тільки ємністю акумуляторів задіяних пристроїв.

Крім того, використання пРРО набуло масового характеру з 1 серпня 2020 року, і за цей час ще не отримало належної «обкатки». Це стосується надійності програмного забезпечення від сторонніх розробників софта і достатньої кількості підготовлених фахівців.

Але зручності та переваги при роботі з пРРО, вочевидь, досить швидко змусять ринок перегрупуватися і забезпечити новий сегмент якісними і доступними рішеннями.

Алкоголь оптом для торгової точки: де і як замовити?

Торгівля алкоголем - високоприбутковий бізнес, але вимагає особливо ретельного підходу з огляду на жорстке регламентування цієї сфери законодавством України.

З чого почати пошук товарів для бізнесу?

Отже, ви прийняли рішення зайнятися продуктовим бізнесом. Ви вже ретельно продумали формат свого магазину, визначилися з товарним асортиментом...

Мобільна касса з програмним РРО

Мобільна каса з програмним РРО, варіанти реалізації, переваги використання.

Кому потрібен касовий апарат?

Відповідно до Закону України про РРО (реєстратора розрахункових операцій), використовувати касові апарати (РРО) повинні...

Що таке дистрибуція товарів?

Правильно вибудувана система дистрибуції сприяє збільшенню обсягів продажів, представленості товарів на ринку, мінімізації витрат і зростання прибутку для всіх учасників системи.