Каталог товарів
0 Кошик

Важная информация!

C 10.02.2022 додаток припиняє роботу.
Щоб продовжити користуватися сервісом, завантажте новий додаток:

Подтвердите номер телефона

Алкоголь оптом для торгової точки: де і як замовити?

Торгівля алкоголем - високоприбутковий бізнес, але вимагає особливо ретельного підходу з огляду на жорстке регламентування цієї сфери законодавством України. Крім правильного вибору товарного асортименту і постачальників з точки зору ефективності та рентабельності важливо не забувати про специфічні особливості цього напрямку.

Мова про присутність в алкогольному бізнесі великої кількості підробок і «сірого» імпорту. Не кажучи вже про наявність ліцензії у постачальника, акцизних марок на продукції.

В іншому пошук постачальників і підбір товарного асортименту мало чим відрізняється від цих же процесів для інших груп товарів.

Варіантів для пошуку можливих оптових постачальників алкоголю кілька:

  1. Інтернет. Це один з найпростіших і доступних способів. Має сенс орієнтуватися на лідерів ринку, в асортименті яких будуть, найбільш ходові позиції, які принесуть основний виторг. У таких постачальників все в порядку з ліцензіями і акцизними марками.
    Заглибившись в результати інтернет-пошуку, ви майже напевно виявите якісь оригінальні товари, які можуть стати вашою «фішкою». Тут важливо не переборщити з екзотичністю і ретельно перевірити супровідну документацію.
  2. Спеціалізовані виставки. Не всі виробники товарів розміщують інформацію про свою продукцію в інтернеті. На спеціалізованих ярмарках можна безпосередньо познайомитися з оптовими постачальниками і їх товарами, першими дізнатися про новинки алкогольного ринку.
  3. Торгові представники постачальників. Де б ви не відкрили свою торгову точку, представники виробника або дистриб'ютора товарів знайдуть вас. Адже шукаєте не тільки ви - вас теж шукають.
  4. Торгові точки конкурентів. Відвідування магазинів аналогічних вашому може збагатити новими ідеями, змусити поглянути на ваш асортимент по-новому. А далі потрібно просто дізнатися контакти постачальників. Всю необхідну контактну інформацію ви знайдете на етикетці або після особистого спілкування з представниками постачальника.
  5. Спеціалізовані сервіси. Цей шлях не сильно відрізняється від звичайного пошуку в інтернеті. Просто ви шукаєте в чітко визначеному напрямку.

Прикладом може служити інтернет-сервіс від STARKASA.MARKET, який автоматизує взаємодію постачальників і роздрібних продавців в області торгівлі алкогольною продукцією. Тут можна порівняти ціни, умови поставок і оплати, дізнатися про акції, вивчити відгуки клієнтів. Присутня інформація про виробників, великих оптових постачальників алкоголю, відомості про товари, які вони пропонують.

Ви можете зробити це перейшовши на сайт, або ж скачавши мобільний додаток STARKASA.MARKET.

За допомогою цієї програми ви зможете вести пошук по виробникам, брендам, категоріях товарів. Відразу ж бачити актуальні ціни на алкоголь. Наявність фільтрів спрощує пошук і економить ваш час.

З чого почати пошук товарів для бізнесу?

Отже, ви прийняли рішення зайнятися продуктовим бізнесом. Ви вже ретельно продумали формат свого магазину, визначилися з товарним асортиментом...

Мобільна касса з програмним РРО

Мобільна каса з програмним РРО, варіанти реалізації, переваги використання.

Кому потрібен касовий апарат?

Відповідно до Закону України про РРО (реєстратора розрахункових операцій), використовувати касові апарати (РРО) повинні...

Що таке пРРО?

Програмний реєстратор розрахункових операцій (прро). Для чого призначений, переваги та особливості використання.

Що таке дистрибуція товарів?

Правильно вибудувана система дистрибуції сприяє збільшенню обсягів продажів, представленості товарів на ринку, мінімізації витрат і зростання прибутку для всіх учасників системи.